• hello@skyroom.com.ua
  • Телефон: +38 (067) 477 48 04
  • Понеділок - П'ятниця 09:00-19:00

Про нас

Про нас

SkyRoom - Це новий підхід до дизайну загалом.  Ми дуже цінуємо матеріали для наших виробів, адже сама матінка природа є основним виробником матеріалів який ми використовуємо у своїй роботі.  Ваш комфорт це  наша задача!

«Поняття стилю і смаку досить умовне. Справа не в тому, що у одних смак хороший а у інших немає, а в тому що, саме підходить кожній окремій людині »
Неллі Хоппен

 

     

Дизайнери SkyRoom професіонали, а головне фанати своєї професії, які з радістю вислухають і допоможуть втілити Вашу мрію в життя. При першій же зустрічі Ви зрозумієте, що нам можна довіряти. Для Вас ми складемо технічне завдання, проведемо первинні обміри об'єкта, підготуємо ескізи, виділимо функціональні зони, підберемо кольорову гамму, оздоблювальні матеріали та меблі, яку ви так само можете замовити в SkyRoom.

Дизайнерські меблі від SkyRoom:

-
це індивідуальний стиль, краса і бездоганна якість, тільки екологічно чисті матеріали і високоякісна фурнітура. 3-D візуалізація дозволить побачити як буде виглядати об'єкт ще до початку робіт, за бажанням клієнта складається кошторис майбутніх робіт і придбань. І звичайно ж авторський нагляд, ми завжди будемо поруч! Ви індивідуальні - затишок, гармонія, комфорт, душа в кожному сантиметрі дизайну для ВАС.